iPhone 12 kamera yetenekleri için paylaşılan yeni video

iPhone 12 için olumsuz pek çok yorum yapılıyor. Telefonu satın alan ilk kullanıcılar telefonda bazı sorunların olduğunu bildirmiş biz de sizlere bu sorunları aktarmıştık. iPhone 12 serisi sorunlarla gündeme gelse de kamera tarafında oldukça olumlu yorumlar da alıyor. Apple, yeni iPhone’lar için kamera yeteneklerinin sergilendiği bir video yayımladı. Bu videoda telefonun yavaş çekim modundan makro çekimlere kadar yetenekleri kullanıcıyla buluşuyor. Evdeki malzemelerle bile çekilebilecek olan bu videolar oldukça iyi görünüyor.

iPhone 12 kamera yetenekleri gözler önüne seriliyor

Yeni video ”Everyday Experiments” adıyla paylaşıldı. Videoda evde kolaylıkla bulunabilecek malzemelerle birlikte nasıl yaratıcı ve güzel görüntülerin çekilebileceği gösteriliyor. Balon, su, boş kavanozlar ve ışıklar ile gerçekleştirilen bu çekimler oldukça güzel görünüyor.

iPhone 12 kamera yetenekleri

Ağır çekim özelliğinde su dolu balonları kullanan ikili, yine bu özelliği kullanarak su dolu kavanozlara, yağ ve boya ekleyerek nasıl yaratıcı görüntüler çıkabileceğini gösteriyor. Yine gece modu ile ışıklarla çekim yapılan videoda, gece moduyla Time-Lapse çekimi de yapılıyor. Apple daha önce de iPhone 12 ile nasıl çekimler yapılabildiğini paylaşmıştı.